Aktualności

Przedstawiamy nową markę urzadzeń Swift od motan group.

14.02.2023

Na targach firma Motan po raz pierwszy pokazała w Europie niektóre produkty marki "swift". Produkty te zostały specjalnie zaprojektowane jako ekonomiczne modele podstawowe. Te standardowe urządzenia mają doskonały stosunek ceny do jakości i są wyposażone w najnowszą technologię sterowania.

sCOMPACT — energooszczędna technologia suszenia 4 w 1

Brak alternatywnego tekstu dla tego zdjęcia

Suszarki sCOMPACT ze zintegrowanym transportem są wielofunkcyjne i elastyczne. Urządzenia dostępne są w trzech wersjach i każda z nich wyposażona jest w jeden lej suszący o pojemności 80, 150 lub 250 litrów, oraz do dwóch podajników. sCONVEY do transportu do leja i trzech maszyn przetwórczych. Dodatkowo sCOMPACT ma unikalną funkcję dzięki, której może sterować wolumetrycznym urządzeniem dozującym sCOLOR V. Suszarka jest oferowana również z zaawansowanymi funkcjami, takimi jak kontrola punktu rosy i funkcja podawania suchego powietrza z oczyszczaniem linii materiałowej. Obsługa odbywa się za pomocą zintegrowanego 7-calowego kolorowego wyświetlacza dotykowego. Lej suszący jest w pełni izolowany, wykonany ze stali nierdzewnej i posiada duże drzwi dostępowe. Zintegrowany system transportowy w sCOMPACT oszczędza miejsce i pieniądze, ponieważ nie jest wymagane żadne dodatkowe wyposażenie.

sCONVAC - kompaktowe rozwiązanie dla centralnego transportu

Stacja pomp sCONVAC

Brak alternatywnego tekstu dla tego zdjęcia

Elastyczna stacja sCONVAC umożliwia ekonomiczną eksploatację małych systemów transportowych. Dzięki szerokiemu zakresowi wielkości dmuchaw stacja może być stosowana w najróżniejszych aplikacjach centralnego podawania. Dmuchawa trójfazowa jest cicha, nie wymaga konserwacji i jest chroniona przez filtr cyklonowy ze zbiornikiem na pył. Dzięki zintegrowanemu sterowaniu SCONVAC stacja podawania może sterować nawet ośmioma ładowarkami materiału SCONVEY HOS i ośmioma zaworami. Wszystko jest sterowane za pomocą 7-calowego kolorowego wyświetlacza dotykowego.

sCOLOR V — spójne i dokładne dozowanie

Brak alternatywnego tekstu dla tego zdjęcia

Brak alternatywnego tekstu dla tego zdjęcia

Wolumetryczny dozownik dodatków sCOLOR V oferuje doskonałą jakość mieszania i dozowania. Urządzenie jest kompaktowe i przeznaczone do bezpośredniego montażu na leju zasilającym maszyny przetwórczej. Doskonała dokładność receptury jest osiągana dzięki synchronicznemu dozowaniu. Skutkuje to większą możliwością śledzenia procesu i ma na celu zapewnienia jakości produktów końcowych. Podobnie jak w przypadku wszystkich produktów Swift, sterowanie urządzeniem odbywa się za pomocą 7-calowego, kolorowego wyświetlacza dotykowego.

Zobacz także:

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram