O firmie

22 lata doświadczenia

Plast Line Group od ponad 20 lat prowadzi działalność polegającą na reprezentowaniu czołowych firm w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych. Działając aktywnie na polskim rynku zbudowaliśmy zaufanie u naszych Klientów, a wieloletnie relacje z naszymi Klientami utrzymuje profesjonalnie zbudowany zespół ludzi składający się z działu handlowego, serwisowego i administracyjnego.

Naszą misją jest pozyskiwanie Klientów, którym możemy zaoferować kompletne rozwiązania, w zakresie maszyn i urządzeń peryferyjnych do przetwórstwa tworzyw sztucznych. Z dużą uwagą śledzimy i nieustannie wdrażamy nowości naszych Partnerów.

Jesteśmy dumni, że nasi Partnerzy powierzyli
właśnie nam reprezentowanie ich w Polsce.

Gwarancja udanej współpracy

Nasi Klienci mają nasze zapewnienie, że od etapu doradztwa poprzez projektowanie, uruchomienie, a także szkolenie, otrzymają produkt niezawodny i najwyższej jakości. Marki, które reprezentujemy w Polsce tj. Motan, Regloplas, Getecha, MTF Technik, LK IMM, Achberg od kilkudziesięciu lat wyznaczają światowe trendy w branży przetwórstwa tworzyw sztucznych.

Zamieszczone wizytówki naszych Partnerów zbudują Państwu przekonanie, że firmy które dobraliśmy do naszego portfolio są liderami produkcji urządzeń peryferyjnych oraz maszyn do formowania wtryskowego na świecie. Każdy z naszych Partnerów odniósł sukces na naszym rynku, co jest dowodem na to, że urządzenia są przyjmowane przez naszych Klientów z dużym zadowoleniem.

Nasi partnerzy

Produkcja

Nasza firma z pasją i zaangażowaniem dostarcza wysokiej jakości produkty, które spełniają najwyższe standardy branżowe.

Ochronna rura korugowana to nie tylko element systemów kanalizacyjnych, ale także gwarancja niezawodnej ochrony przed czynnikami zewnętrznymi. Dzięki innowacyjnym projektom, nasze rury korugowane zapewniają doskonałą odporność na uszkodzenia mechaniczne, a jednocześnie utrzymują elastyczność, umożliwiając łatwą instalację.

Nasze wielowarstwowe rury to synonim wydajności i trwałości. Kombinacja wysokiej jakości materiałów sprawia, że są one odporne na ekstremalne warunki środowiskowe, zapewniając niezawodność w różnorodnych zastosowaniach. Wartość dodana naszych produktów polega również na zastosowaniu nowoczesnych technologii, co przekłada się na efektywność i oszczędność czasu podczas montażu.

Kontakt

Adres naszego biura:
ul. Kominiarska 42AB, 51-180 Wrocław
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram