Partnerzy

Reglochill

Od roku 2009 Plast Line i firma Reglochill kształtują owocną współpracę, która nie tylko przyniosła wiele sukcesów, ale również dała początek wielu innowacyjnym projektom. To partnerstwo jest głęboko zakorzenione we wspólnym zaangażowaniu obu firm w doskonalenie procesów i wprowadzanie innowacyjnych rozwiązań. Dzięki stałemu dialogowi i wymianie pomysłów, udało nam się wspólnie kształtować projekty, które nie tylko odpowiadają na bieżące potrzeby rynku, ale także wprowadzają nowe standardy efektywności i jakości.

Reglochill projektuje i produkuje wysokowydajne chillery i zaawansowane systemy chłodzenia. Oferujemy szeroką gamę niezawodnych i inteligentnych agregatów chłodniczych, które są w stanie zagwarantować wysoki procent oszczędności energii, zmniejszając koszty i ilość odpadów.
Nasze rozwiązania zakładowe, wykorzystujące najbardziej zaawansowane technologie przemysłu 4.0 i komunikacji między maszynami, są idealnym rozwiązaniem dla każdego procesu przemysłowego lub produkcyjnego, który wymaga kontroli zimna.

Strona producenta: https://www.reglochill.com

linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram